Konkurs kompozytorski na fanfarę Uniwersytetu Śląskiego

Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Śląskiego w  Katowicach prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk ogłasza konkurs kompozytorski na fanfarę Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, który jest adresowany do kompozytorów związanych z Uniwersytetem Śląskim (pracowników, studentów, absolwentów). Przedmiotem konkursu jest fanfara trwająca ca. 45 sekund na tradycyjny kwintet instrumentów dętych blaszanych (2 trąbki, waltornia, puzon i tuba).

Termin nadsyłania prac upływa 31 sierpnia 2017 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10 września 2017 r. Nagroda główna wynosi 5000 zł.

Prace konkursowe należy nadsyłać na adres: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Dział Promocji, ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice, lub dostarczyć do Działu Promocji, pokój nr 135 w nieprzekraczalnym terminie do 31 sierpnia 2017 roku. Na przesyłce należy umieścić dopisek: Konkurs Kompozytorski – Fanfara Uniwersytetu Śląskiego.

Regulamin konkursu (pdf)

Plakat promujący konkurs na fanfarę UŚ zawierający najważniejsze dane go dotyczące